POTUS-46 inauguracija: kai bijai net “savo“ karių

Tomas Užpolevičius man vakar uždavė tokį tikrai nekaltą klausimą pasaulinių visų geros valios ir teisingų maumų demokratų propagandinių brukamų aktualijų “vai vai, kaip gerai, kad tie visi košmarai su Donald Trump jau baigėsi, ir oi, vai vai, kaip #smagu, kad dabar begalinis džiugesys su Joe Biden jau prasideda“ tema:

“Kodėl, važiuojant J. Biden inauguracijos kortedžui, vieni kareiviai atsisukę, o kiti nusisukę? Saugumo sumetimais?“

Ir prisegė man žinutėje, kaip suprantu, iš prezidentinio kortežo maršruto nufilmuotą JAV oro pajėgų atsargos generolo-leitenanto Thomas G. McInerney (trumpistas, be abejo!) iš automobilio vidaus klipą, kuriuo pasidalinta ir ne mažesnio “sąmokslininko“ paskyroje Telegrame.

Ir kurį čia mielai jums irgi įklijuočiau, kaip tą darau su Youtube klipais, bet kažkaip keistai ši žodžiaspaudės ferma to man padaryti šįkart neleido, nepaisant to, kad ir pats Telegram kūrėjas Pavel Durov aprašo, kaip tai yra padaroma.

O bet va ir ne. Bent jau – ne šiuo atveju.

Tai jei nepažiūrėjote telegoje, tai galite dar paspausti nuorodą į klipą ir čia (už ką irgi ačiū Tomui).

Ir aš, neskaitant mano keletos susietų kontekstinių replikų, čia nesileisiu nei į sąmokslo teorijas, nei į politikavimą, nes šis tinklaraštis yra ne tam skirtas, ir klausimas liečia papildomas apsaugos priemones JAV 46-tojo Prezidento (POTUS – President Of The United States) inauguracijos metu.

* * *

Juk jūs pamenate, kokia ”milžiniška grėsmė” per nenorintį pripažinti pralaimėjimo buvusį POTUS kilo JAV ir pasaulio demokratijai, kuomet vyko tas ”siaubingas” Kongreso rūmų ”šturmas”, siekiant ”įvykdyti valstybinį perversmą”, tiesa?

Toks siaubingas ir grėsmingas, kad jei nebūtų pakartas, tai senolis John Brown dabar tyliai kūkčiotų kamputyje su savo nevykusiu sukilimu prieš vergovę. Tik čia atvirkščiai, nors vergvaldžių partiją įsteigė demokratai, oi, atsiprašau, susipainiojau propagandinėse tezėse, kurias bus privalu nuo šiol iškalti kaip TSKP istorijos katekizmą – demokratų partiją įsteigė vergvaldžiai, bet šiaip tai juk respublikonai už vergovę, kurie įveikė demokratus, norėdami atšaukti vergovę… tik kažką vėl susipainiojau. Jau. Hawh!

Ir nepainiokite šito raudonskūrių amen su arijų sieg heil – čia gi jau buvęs buvo “antruoju Hitleriu“, kuris arabus su žydais Palestinoje sutaikė, bet čia truputį ir vėl ne tas naratyvas gausis, tai gal grįžkime prie pradinio klausimo, kodėl kariai savo vadui pasturgalius rodo.

* * *

Pirma, tai sutarkime, kad visa šita suvaryta inauguracijos “saugumui“ kariauna yra tiesiog pakazūcha™.

Ir visame šitame baimės šou yra juokingiausia tai, kad iš kareivių net ginklus atėmė, o tuos, kuriuos FBI dar suspėjo patikrinti dėl patikimumo (nu o jei dekabristai kokie!), tai ir tų ginklus dar ir paliko be apkabų – kad netyčia (sic!) nenušautų savo vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado, prie kurio dvi kadencijas iki praeitos juk kaip ir turėjo priprasti, kai tas buvo vyriausiuoju tų pajėgų vado pavaduotoju (nors gal to, ir ne tik, bet jis pats jau ir nebepamena).

Šiaip JAV kariuomenėje – kaip ir JAV korporacijose: yra dalinio vadas (CO – commanding officer, tai čia būtų POTUS), ir yra vykdantysis vadas kaip šio pavaduotojas (XO – executive officer, tai čia būtų vice POTUS).

Na, kaip ir pas mus: Gitanas šalies labui yra išrinktas dėl grožio, o išrinkta ne jo, bet paskirta jo, Ingrida – kad būtų, prireikus, ant ko šunis sukarti tame Gedimino 11, kur dr Vincas Kudirka irgi pasturgaliu atsuktas, kažkaip tarp Seimo ir Prezidentūros.

Tai aš nesu girdėjęs per ketverius pastaruosius metus jokių demokratiškų vaitojimų, kaip 45-tasis pravalė JAV kariuomenę nuo “tikrų patriotų“ ir “demokratijos citadelės gynėjų“ – bet gal čia tie demokratiški kvykavimai tuos jų vaitojimus užgožė, tad suvaryti kareivius ir juos nuginkluoti yra visiškai ne apgailėtinas apsitriedimas (nežinau, gal būna ir neapgailėtini apsitriedimai?), bet tikrai tautos lyderio ir demokratijos kysos (tokio užatlantiško bajorų, kurie valdo holopus, vadovo) vertas labai toliaregiškas ir drąsus sprendimas.

Nes jei būtų bailus, tai kareiviai būtų tikrai ginkluoti, tiesa?

* * *

Antra, taip atsakant į Tomui kilusį klausimą, tai tie, kurie stovi veidu į kortedžą, yra dėl grožio.

O kurie stovi nugara, tai dar kažkiek padrikai, kaip matau iš filmuotos medžiagos, bando dirbti darbą, kuriam čia buvo pastatyti – t.y. stebėti minią pagal savo sektorių, nes šikna gal ir gali pavojų pajusti (nepriklausomai nuo to, kad dabar ateina prievolinės tolerancijos laikai, sprendžiant iš naujojo, ar naujosios, JAV sveikatos sekretorės, ar sekretoriaus), jei tam esi treniruotas (o va kareiviai tam – ne, nes jų išvis yra kitos gi pareigos), bet tikrai taip savo pasturgaliu jokios galimos grėsmės nepamatysi.

Tomo replika:

“minią“…

* * *

Ir iš čia – trečia: visa šita “demokratiškai (no pun intended) laimėjusi“ apgailėtinų šlapukų šutvė jau įtikėjo net savo pačių bauginimais, nes bijo, kad dabar tai jau atvarys didelės trumpistų ordos.

Ir čia jau supranti, kad jie gi taip tik nesąmoningai, patys to net nesuprasdami, išsiduoda, kad rinkimuose sukčiavo, nes puikiai žino, kad už juos išties buvo tik tautos mažuma

Bet Amerika – yra galimybių šalis, kur demokratiškai balsuoja net nabašnykai (o tai ko už labai artimą jiems kandidatą ir neprabalsavus, ką?).

Tai, atsiprašau, bet paprasto klausimo paprastas atsakymas išties iškelia papildomus akivaizdžius klausimus konteksto suvokimui, ir belieka tik liūdnai konstatuoti, kad su visu šituo “galios demonstravimu trumpistų nubaidymui“ taip pasidemonstruoja tik savo nuvytusį myžtuką, plevėsuojantį vėjyje.

* * *

Na, ir bonus papildymas, jei kalbėtume ne apie gyvają sieną iš kareivių, o tą Sieną, kurią statė ant Meksikos sienos – pietiniai kaimynai sveikina išrinktojo POTUS sprendimą nutraukti sienos sustiprinimo Sienos statymu darbus.

Kitaip tariant, toji Siena, kurią pradėjo statyti dar POTUS George W Bush Jr, o NObama sabotavo, išties buvo reikalinga, ir Doncė pasirodo net ir čia, kad ir kiek tyčiotasi, buvęs teisus?

Antraip – o tai koks meksikonų reikalas, ką ten gringos sau nuo jų statosi (nebent tie gringos nelegaliai plūstų į Jungtines Meksikos Valstijas)?

* * *

Apibendrinant, dėl pačių karių panaudojimo “apsaugai“, kas sukėlė USSS atsakingiems agentams didelį galvos skausmą, kur nukišti šituos kamufliažinius gyvus manekenus, kad netrukdytų prezidentinei apsaugai dirbti, tai labai gaila, kad pamirštami net ir to paties Holivudo filmai:

6 mintys apie “POTUS-46 inauguracija: kai bijai net “savo“ karių

 1. pasaulio didieji juda, turi savo spauda, armija, ir visad juos palaikanciu pakaliku gvardija.
  tam lygyj nera nei geru nei blogu, yra tik interesai. o rupintis varguoliais ir buduliais jie priversti, nes jiems kazkuriam taske ju reikia. kad eitu dirbt vadybininkais, darbininkais, moketu mokescius, pirktu ju produktus, ir aplamai kad nekipishuotu, nes neramu naktim miegot bus vilose.
  ir visad bus postringautoju, vertintoju, kritiku.
  bet yra tokia sena turbut inkvizitoriu laiku patarle: shuns balsas dangun neina..

  1. Aha, BLM lyderiai jau apsižiūrėjo, kad juos demokratai išnaudojo savo politiniams tikslams. Dar neapsižiūrėjo, kad tam reikalui išnaudojo ir Antifa. 🙂

 2. Aš tik vieno nesuprantu, kaip gali žmonės palaikyti TRUMP`ą, ne jo politiką, ne respublikonus, bet būtent tą asmenį. Tai yra kvailiausias POTUS koks beįra buvęs, prieš kameras, visai tautai pareikšti, kad nuo viruso gydo indų ploviklis, na atleiskite, bet net ir su nestabilia psichika asmuo tokio absurdo savo tautai nesugalvotų pasakyti. Ir dar dar daug dalykų kodėl turėtų būti gėda visiems dėl tokio prezidento, jokio strateginio mąstymo, jokios diplomatijos pas šį asmenį nebuvo galima įžvelgti.

  1. Sakoma, jei kasdien per teliką rodysi asilą ir aiškinsi, koks jis protingas, tai galop žmonės patikės. Ne dr Goebbels žodžiai, bet mintis panaši.

   Ir dar sakoma, kad iš visų prezidentų kandidatų, kurie buvo prieš jį ir per pastaruosius rinkimus, Doncė turi aukščiausią IQ. Tai, kad jis turi aiškiai išreikštų narcizo savybių ir, visai tikėtina, yra megalomanas (apsėstas valdžios ir galios siekiu), nedaro jo durnesniu (citatoje “kvailesniu“). Tad sutarkime pradžiai dėl sąvokų, nes nesusišnekėsime apie tą patį diskutuodami (jeigu tai diskusija, o ne my way or high way).

   Antra, matyt, derėtų atskirti jo asmenybę ir jo, kaip POTUS, veiksmus bei nuopelnus, siekiant MAGA rinkiminių pažadų – pačiau galima paskaityti čia, tai nesiplėsiu: https://punkonomics.wordpress.com/2020/12/28/top-2020/

   Trečia, ne aš tyrinėjau jo 2016 metų pergalės priežastis (galėčiau surasti apie tai knygos autoriaus diskusiją, jei tikrai įdomu), bet iš to yra vienas faktas, kuris pasirodė labai įdomus politine prasme (jei sutariame, kad tikime politika, o ne sąmokslo teorijomis): visi GOP kandidatai savo kalbose stengėsi būti panašūs į DEM kandidatus – rinkėjas nematė JOKIO skirtumo, o respublikonų supanašėjimas į DEM programą, neva, turėjo, jų paiku manymu, užtikrinti platesnį ir dmass media palaikomą palankumą balsavime. Vienintelis Donald Trump gi kalbėjo kaip KLASIKINIS respublikonas iš senų gerų laikų (nepaisant adaptuoto instagraminių tuštučių šiandienai tviterinio stiliaus). Jo netgi ekonominė politika iš esmės buvo neo-reigonomika – čia galima paskaityti, kodėl ji negalėjo pasisekti tiek, kiek to norėtasi: https://punkonomics.wordpress.com/2016/11/14/trump/

   Tad, išvada tokia: tu matai emociją (kurią ir suformavo jam priešiška, bet vyraujanti žiniasklaida). Aš matau žmonėse tik jų ketinimus ir vertinu tik jų veiksmus, atribodamas nuo emocijos ir asmenybės žavesio arba priešiškos šunaujos suknistos jo reputacijos – man nesvarbu, kokios spalvos automobilis, o svarbu, kad jis nuvežtų iš taško A į tašką B. Nes jau Adulis tarpukario Vokietijoje buvo labai žavus bei sveiko gyvenimo būdo politikas, kas išvirto į praktinę eugeniką rasiniu bei tautiniu pagrindu – pasiskaityk mano įrašą apie Antifa veiksmų ypatumus, nes ir vėl supainiosi, kuris čia palyginime “hitleris“. 🙂

   Blogiausia dėl to Lietuvoje: dabar turime lietuviškus DEM valdžioje, o ne jokios lietuviškus respublikonus, kurie labai džiūgavo, kad Joe Biden prasibrovė į valdžią – nomenklatūriniai nomenklatūrinius visose šalyse supranta. Ir ką jau vos per mėnesį šio pavaldymo turime? ES pataikauja Rusijai, Vokietija atnaujino NordStream2, Kinija iš Taivanio vandenų išvijo JAV lėktuvnešius bei numatė šios salos okupaciją, PSO ekspertai dėl kinų viruso arba pripažįsta, kad tas atėjo į Uhanį “su šaldytais produktais, manoma, importas iš JAV“, arba gali nešdintis velniop, nes duomenų neteikiama, ir… tęsti? 🙂

   Nu bet kaip sako manipuliatoriai: jums visiems turi būti gėda dėl Doncės! 😀 No comments.

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s