Lenta po štanga

Gal truputį užbėgu su savo tema į priekį, nes dar vakar, rodos, ir vargo nebuvo, ir skausmo upeliai išdžiūvo, o viską dabar pamiršai, kai neša mus valso garsai ©.

Šiaip velnias jau gal jus neša jei ne į galerą, tai į gym palįsti po štanga, nes vieną dieną išauš ir jums būtent tas pirmadienio rytas, kada atmesite argumentus eiti ar ne, ir ten nuroposite, ir jokia štanginė gi neapsieina be klasikų klasikos – štangos stūmimo nuo krūtinės (angl. bench-press, bet tuoj gal Donatas mane pataisys, sakydamas, kad dera vadinti suoliaspaudžiu).

Žodžiu, kartu su lietuviškais patriotiniais elfais užblokuotas Facebook per Kremliaus trolių ataką Vytenio “Iljičiaus“ Andriukaičio paviauksėjimo apie meilę Rusijai proga, anądien jau Instagram eilinį kartą besiseilėdamas dėl merginų (ahoy, Augustai!) išryškintų sixpack, bendrame nesąmonių sraute aptikau paveiksliuką, kurį nusikopijavau ir įdedu čia dar ir jums, nes puikiai pratęsia mano temą apie lentą ir teisingą stuburo ištiesinimą:

(iš cristian_jillo instagram.com)

Dar smagiau buvo po keletos dienų atrasti paaiškinimą su schemute, o kaip gi dera teisingai, suprask, atlikti tą štangos stūmimą nuo krūtinės gulint:

(iš pheseaque instagram.com)

Matote skirtumą?

Tiksliau, net neišeina prašyti surasti tris skirtumus, nes jūs suraskite nors vieną.

O dabar darkart nueikite pagal nuorodą į mano įrašą apie lentą, ir pažiūrėkite, ar tik kartais tas raudonas X antroje iliustracijoje nėra išties balta V žaliame kvadrate.

Ir kam įdomu paskyros argumentai, tai paveiksliuke rasite ir kontaktus, kur galite nueiti pasiskaityti, prieš tai, kai jau sutiksite su manimi.

(iš pinterest.com)

Juk gal čia aš klystu? Aš gi nesu štangistas – aš esu karatistas!

Ir todėl man antrasis paveiksliukas, kur “neteisingai“, yra būtent teisingai, nes geriau ne tik apjungia tokioje į “lentą“ sudėliotoje struktūroje visus raumenis, sausgysles ir sąnarius, bet ir apsaugo nuo stuburo traumų bei būsimų skausmų kryžmens (čia kur juosmuo prie kryžkaulio – va kaip tik “teisingoje“ formoje jis išriestas į tiltelį) srityje. Aš išvis neįsivaizduoju, kaip atstumti svorį nuo krūtinės, neįjungus pilvo preso raumenų, o jūs pabandykite juos panaudoti, kada išsirietę kaip karosas ant keptuvės.

Maža to, pasukite galvą dabar į kairę (savo galvą ir savo kairę!):

(iš lolkitten.org)

Taigi, paveiksliuke matote tuomet tvarkingai atliekamą tsuki smūgį kumščiu – nors ir neskaitant to fakto, kad štanga iškreipia galūnės teisingą suformavimą, bet laikykime, kad čia štanga reikalinga tiesiog kaip svarmuo, skirtas padidinti apkrovimą judesyje (todėl štanga išties nėra taip jau labai tinkamas instrumentas treniruoti smūgio jėgą, imituojant tiesų smūgį kumščiu – tsuki).

Nors tą štangą ir ėmėtės, ko gero, stumdyti, pasikartosiu, greičiau dėl funkcinių savybių (padidinti rankos stūmimo nuo savęs jėgą), o ne estetinių (užpumpuoti sau “papus“). Tai tuomet ne tik antroje iliustracijoje pirmasis “teisingas“ paveikslėlis yra neteisingas, bet pačiame pirmame šio įrašo paveikslėlyje akivaizdžiai matosi, kaip realiai viskas atrodo negerai juosmens srityje.

Nors gal nenorėsite palikti savo gym-dajų sektos ir užsirašyti į karate tamsiosios pusės imperijos gretas, tai ir tegul Jėga būna su jumis ©:

(iš OnlyFatRabbit.com)

O aš tikiuosi, kad merginas pakeitus katukais dabar Augustas liko patenkintas (ša, husarai ir prezidento Doncės gerbėjai su savo pun intended dėl kačių!).

Smagių treniruočių ir linksmų jau ateinančių jums Šv. Kalėdų – ir saugokite save!

Osu!

8 Comments

  1. Labai patenkintas, kad mergų nėra. O katės paįvairinimui labai gerai. Ačiū. 🙂

  2. Toks bendras komentaras 🙂

    Kada spejate tiek visko rasyti? As atejau i punkonomics, pasilikau del seiikan, tada vel punkonomics. Dabar kaledom radau skaitiniu apie Kvasi kara 🙂 Arigato

    1. Tai kad gana greitai spausdinu, o antra, tai naktimis dirbu – niekas kai netrukdo, tai galima ir rašyti. Nors dabar rašau ženkliai mažiau, nei galėčiau.

  3. Sveikinu su Kalėdomis ir linkiu, kad rašytum daugiau nei dabar rašai. 🙂 Nes man smagu Tavo protingas mintis savigynos ir kovos menų temomis skaityti. 🙂

    1. Ačiū už abu, tik nesu tikras dėl dažniau. Galvoju gal porą el. knygų sukompiliuoti. Ir apie tai – jau paskutiniame 2017 metų įraše šiandien! 😉

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s