Apie belenką

Dar būna su lenku, bet čia šiaip primenu, kad, kaip ir žadėjau, kas Punkonomics – tas grįžta į ten, ir ten yra įrašas apie krašto apsaugą ir pinigus, apie kuriuos iš esmės nei viena partija prieš rinkimus taip rimtai ir nekalba, o jei prasižioja, tai girdite blėnis (spausti čia).

Dar gerą klausimą uždavė Augustas, o ką toliau dėl kovos menų ir savigynos įrašų darysiu.

Nežinau, jei nuoširdžiai, nes nelabai ką noriu tęsti. Įrašus apie karate finale buvo įgalūs suprasti trys žmonės Lietuvoje, mane įskaitant (Tomas Lapinskas ir dabar pats galvoju, o kas tas trečias?). Bet apie tas taisykles savigynai gal vis tik parašysiu – nemėgstu neužbaigtų darbų, nors kartais jiems pribaigti reikia kelių metų, kaip nutiko su 3+1 kihon tema (knygą nemokamai galite parsisiųsti iš čia).

Dar galvojau ką nors apie muziką papasakoti – kad ir tos teminės muzikos savaitės, buvo juk, kažkam patiko. Gal tik visą savaitę užgriozdinti intensyviai viena tema yra kiek per daug šiais sutrikusio dėmesio vaizdų išlepintų vaikiukų be fantazijos laikais, tai skirti gal tam geriau vieną dieną per savaitę, pvz., penktadienį. Vienam pingvinui sakiau, kad vesčiau nekomercinę radijo laidą (paauglystėje tokias ruošėm, kai dar nebuvo net M-1), bet tokių laidų dabar Lietuvoje nebūna, kaip ir manęs joje irgi gi nebėra (ir Julius savo radijai neima, nes tauškiau blėnis ne jam rūpimomis temomis), tad ir jūs spūstyse klausykitės tik komercinių patauškučių.

Ir dar mane klibina vis tik pratęsti skipper.lt temas, kurių išties prisikaupė – pvz., kas yra jachtklubas, ir kodėl Kaune bei Klaipėdoje jų nėra, kad ir kaip ten skambiai prieplaukas jais vadintų.

Aišku, Mingės anarchistai iškart išdidžiai pasakys, kad tik jie ir teturi tikrą jachtklubą, bet eina gandas, kad yra ir daugiau. Gaila, nespėjau dar būdamas Lietuvoje jų apvažiuoti – būtų įdomus ciklas. Tik kaip Goskomsport LSRS, džk LBS, gyvena savo buriavimo sporto federacijos gyvenimą, taip buriuotojai (ne apie mane kalba) gyvena savo.

lolcat

Atsipūtęs prie bordiūro miau iš wikihow

Tad – paskutinis vasaros mėnuo, jūs tuoj grįšite po atostogų į rutiną ir norėsite skaityti daugiau, nei parašau vasarą aš. Nors kokia čia, mano amžino rudens šalyje, vasara, kai paplūdimyje prie jūros net nudistai su striukėmis sėdi?

O šiaip išties: norėčiau sau patyliukais gilintis tik į kata, mokytis ramiai gitara groti ir kurti sau dainas dviem kalbom (reikia nusipirkti mikrofoną, tik prie ko aš jį prijungsiu?), ir galop išvis finale išburiuoti velniop kuo toliau ne tik nuo lietuviškos, bet ir europinės, britiškos ar amerikietiškos politikos. Į kokią French Polynesia.

Kodėl prancūzų?

Nes nemoku tos kalbos, tai niekas galvos nesąmonėmis nekvaršins, o bendravimas apsiribos mandagiomis frazėmis ir palinkėjimais geros dienos. Kas gali būti puikiau?

Passez une bonne journée, chers amis!

4 mintys apie “Apie belenką

  1. Tai jau taip. Blėnis apie karinę gynybą tikrai tauškia net ir mano numylėtinė TS/LKD. O tai ką dabar daryti?

  2. Aš galvoju, kad blogus mes pradedam rašyti sau, o paskui kažkodėl bandom galvoti, ko reikia skaitytojams. Kalbu ir apie save. Kadaise, kai mūsų beveik niekas neskaitė rašėm tai ir taip, kaip norėjom. O dabar rašom auditorijai :)) Kažkoks iliuzinis savęs įprasminimo idiotizmas? Ar tiesiog noras pasidalinti žiniomis? Nes dalintis reakcijomis, emocijomis ir kitais iš vidaus einančiais blėniais gal net nereikia? Dažnai paklausiau savęs ir ne visada turiu atsakymą 🙂

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s