Apie maumus

Prisipažinsiu, kad kažkada turėjau realią progą Justiną Žilinską, džk Maumaz, nujungti už tai, kad gal jau žmogeliui derėjo pagaliau atsakyti už savo žodžius, o ne vaidinti šikantį katiną, prisidengiant inteligento kauke.

Šiaip tokie žmogiūkščiai, kiek gyvenimas parodė, paprastai yra bailūs ir niekingi savo vidumi, dažnai pasyviai agresyvūs (visi kairuoliai labai griežti oponentų sudorojimo, įskaitant fizinį, propaguotojai) arba tik tuomet drąsūs, kada visiškai tikri, jog juos saugo kokios nors taisyklės ar įstatymai – tiesa, mušama ne per taisykles, o per snukį, perfrazuojant anekdotą. Ir kartais gali koks nors marozas užvažiuoti nepagalvojęs apie pasekmes. Va šiaip sau.

Taip va paprastai galėjau tą padaryti per savo gimtadienį – ir niekas net nebūtų apsižiūrėjęs, o aš alibi turėjau. Dovana tiesiog iš Viršaus.

izcc8j1037

Čia taip atrodo tipiškas leonidė be liaušės ant makaušės (iš skaitymometai.lt)

Bet Audrius Bačiulis dar iki tol mane atkalbino. Maža to, privertė jam pažadėti, mums gurkšnokant burboną jo namuose, kad tikrai nemušiu. Todėl gimtadienio dovanos ir nepasiėmiau.

Ir tai nesutrukdė dabar Maumui pašikti komentare, kuris puikiausiai atsekamas pagal IP (gi importavosi visų trijų tinklaraščių komentarus, įskaitant archyvą). Na, teisės (jei riomerynas su teise ir teisingumu ką turi bendro) parpiesorius nelabai protingas IT srityje, kaip pasirodo.

Ir ne, nepublikuosiu jo, kaip ir kiti komentarai automatiškai pagal nustatymus eis į šiukšliadėžę neskaičius – tegul tas pavydo (pasirodo, man yra ko pavydėti?), susireikšminimo (kiek anonimas gali save titulais apdovanoti!) ir neapykantos (tekste) paskatintas logorėjos pliūpsnis nebegadina jo reputacijos kaip “žymaus visuomenės veikėjo“. Man pakako kažkada jį blokuoti, o vat jam, matosi, vis tulžis kaupiasi. Nesveika, ligoni.

Ech, Justinai Justinai, ir kuo tu už sRačą geresnis – prieš savo mamą tą patį pakartok, maumuk tu nedamuštas.

4 Comments

 1. Kaip supratau, Jūs ant to pono Maumo už kažkurį bjaurų bei trolinantį komentarą labai pykstate. Kažin, ar verta dėl kokių nors komentarų Internete aukoti savo sveikatą pykčiams su komentuotojais?

  1. Kaip visi tipiniai kairiūkščiai, kurie apsimeta inteligentais (suprask, aukščiau už kitus), jie neturi jokio humoro jausmo, kuris tiesiog būtinas trolingui. Tad komentaras išties buvo šūdinas, kaip ir parašiau.

   Būčiau tiesiog patvirtinęs spam filtrui, kad čia šituo IP tikrai ateina tik spam ir daugiau nebematyčiau, kad ir ką rašytų ateityje, bet aš paprastai dar, teigiamas ar neigiamas, bet kuris pirmąkart visada wordpress yra metamas į pending approval, įprastai paleidžiu per sistemą IP patikrai, ar iš naujų kas, ar senas koks, tik seniai matytas (na, pvz., Paulius Kovas atsiliepimus palikęs per tris mano tinklaraščius, ir kaskart jį vis teko patvirtinti, kad galėtų ateityje komentuoti).

   Ir tada išlindo šito tipo gravataras. Peržiūrėjau darkart komentarą ir parašiau savo padarytas išvadas.

   Argi galima pykti ant tokių žmogiūkščių? Žmogus juk yra siela, o ne kūnas ar materialinė arba socialinė padėtis. Galima būtų tokios sielos tik pagailėti. Pykti? Pykstama ant savęs arba tikrai didesnio ir galingesnio priešo, kuris ne tavo dydžiui (bet ir šiuo atveju pykstama tik ant savęs, ar ne?). Tad nematau reikalo pykti. O jame pykčio daug, kas akivaizdu.

   Įrašas prevenciniais tikslais – mažiau susilaukti fools with attitude issues (žr. Yojimbo by Kurusawa).

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s