Klausimas skaitytojams – pakeitimai

Visų pirma, tai atsiprašau, kad užtrukau su atsakymu, ir žemiau paaiškinsiu kodėl, nors tai ir ne pasiteisinimas.

Svarbiausia – ačiū visiems, kurie atsiliepė į mano klausimą dėl treniruočių! Domo arigato gozaimashita!

Net nesitikėjau, kad atsiliepusių bus daugiau, nei man atrodė čia skaitančių. Iki didmeistrio toli, aišku, bet aš ir nesu didmeistris. O vat grupė iš 6-7 žmonių jau kaip ir susidaro, ir tai būtų gera pradžia startui. Netgi taip – būtų puiki pradžia ir nuostabi proga!

Bet per tą laiką, kaip sakoma, gali planuoti viena, o susidėlioja kitaip, ir panašu, kad aš iš Vilniaus kovą išsikraustau ir išvykstu ilgam laikui dirbti kitur (pasirinkimas yra Lenkija, Londonas arba Norvegija, jei smalsaujate, arba galite sakyti, kad emigruoju, jei kažką džiugina – Lenkija nu pati ta šalis imigracijai, pasakytų Londone, aha). Tai taip pat reiškia, kad atvažinėsiu pas šeimą Vilniuje, bet reguliarumo nežinau, juolab, kad viskas priklauso nuo kontrakto sąlygų, kuria kryptimi judėsiu.

Kas mane seka FB arba G+, tai jau matė sukrautų dėžių foto vakar. Gaila, kad negaliu čia atidaryti savo klubo, nes visas tas 4 didžiules dėžes mieliau sukraučiau į lentynas ir turėtume atvirą specializuoto pobūdžio biblioteką, nei kad teko sunešioti į rūsį (šeimyna kraustysis rudenį į geresnį butą arčiau mokyklų ir darbo, tad iškrausti taip ar kitaip reikėjo, bet kad išvykstu, tai galiu ir turiu padaryti jau dabar, kad jiems mažiau liktų, nes nešioti dėžes su knygomis yra sunkus darbas, rupūže, nu ir sveria gi, o brangioji slidinėdama petį išsisuko, kad net kaulas nuskilo, tai tikrai nesunešios pati).

Na, bet po mirties gal atiteks kokiam mano vardo memorialiniam muziejui ar bibliotekai – reiks tik testamento nepamiršti parašyti.

Tad darkart atsiprašau, kad kol kas savo idėją netikėtai pačiam netgi sau atidedu. Ateinančią savaitę dar būsiu Vilniuje, tai nebent kokį neformalų seminarą padarytume apie karate ypatumus, bet negaliu net ir to planuoti, nors labai tikėjausi, kad šiandien iki pietų jau atsakymą konretų turėsiu. Bet kuriuo atveju, dar lieka šis savaitgalis visokio kito šlamšto atkraustymui, tad kam Kaziukas šurmuliuoja, kas į dėžes visokį užgyventą turtą krauna (filosofiškai žiūrint, tai gerokai per daug visko esame linkę kaupti, o į aną pasaulį nenusinešim).

Kita vertus, gal turėsiu svetur laisvo laiko daugiau vakarais ir ką nors į čia dažniau parašysiu. Vat ir vakar kraustantis kilo mintis apie kumštį, ir kam jį gamta padarė – o kompo po ranka nėra, kad surašyčiau. Bėda.

Tad gal atidedam, o ne atšaukiam su visam?

Osu!

7 mintys apie “Klausimas skaitytojams – pakeitimai

 1. Tai aišku, kad atidedam. 🙂 Atsiprašau, o vasaros atostogos Tamstai bus suteiktos? Gal per vasaros atostogas Tamsta galės kažką (kokį seminarą ar keletą treniruočių) padaryti?
  Atsiprašau už klausimą, bet kodėl taip staiga į užsienį? 🙂 Ar jau gavote pasiūlymą pasirašyti kontraktą, ar pasiūlymas bus tik Tamstai nuvykus į vietą? O ar įstaiga patikima? Nes man kažkodėl visai nesinori, kad Tamstą kažkoks sukčius apmautų.

  1. Na, įmonė veikia devyneri metai, bet, aišku, bankrutuoti gali ir per vieną dieną – visaip būna. 🙂 Sutartį turiu, tik dar nepasirašiau. Man siūlo dar Lietuvoje pabandyti, bet kažkaip jau lagamininė nuotaika, tai vat svarstau, ar dar vieniems “alkoholikams“ siųsti savo CV. Šiandien reikia arba išsiųsti, arba pasirašinėti pasiūlymą išvykai iš čia.

   Vasaros atostogos, aišku, bus, bet vasarą ir Bobas organizuoja savo stovyklą, jei labai norisi pasportuoti. 🙂 Aš atostogas planuočiau labiau rudeniop, ir ketinu išvykti paburiuoti į Egėją. Tai bus matyti, kaip čia bus.

 2. jei kryptis būtų NO, tai duokit žinot kur tiksliau, nes būtų pavėjui ir su goju ir su “alkoholikais“ 🙂

  1. Nebent jau tu man darbą pasiūlytum, nes panašu, kad Norgė kaip kryptis raukiasi, kaip ir užsiraukė lenkai. Sankcijos veikia dviem kryptim, kaip matau.

 3. Sveiki,
  Gaila kad isvykstama. Bet kokiu atveju sekmes. Turintis patirties su darbu uzsienyje, sakau kad bus nelengva (ne darbo atzvilgiu, o socializavimosi + seimos,namu ilgesys) 😦 Bet manau kad tai iveikiama.
  Vienas pasiulymas (gal pravers). man dabar kai reikia darbo reikalais vaziuoti pas klienta (i Svedija), tai as vakarais po darbo einu i vietini Goju Kai kluba tobulinti judesius, dinamika. Tokiu budu laikas greiciau prabega ir siaip pabendrauju su vietiniais.
  Kai dirbau Olandijoje, tai KickBox klases buvau pradejes lankyti.
  Taip kad ir tamsta galite surasti uzsienyje koki vietini kluba 🙂

  1. Man, kaip sociopatui, tai anaiptol ne trūkumai. 😀

   Jei rimtai, tai nieko lengvo ir nesitikiu, nes kam dabar, Joške, lengva? 😉

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s