Už patelę

Posted: 2013-12-10 in Savigyna
Žymos:, ,

Skaitytojo Augusto pageidavimu, o ir todėl, kad daugiau spoksot filmukus, nei skaitot tekstukus, tai duosiu ir vėl jums šįkart klipą.

Šis yra ilgesnis, bet papildo praeitą temą apie piktąjį samarietį, tik… iš kitos pusės, ir ne visai taip, kaip įsivaizduojate. Tačiau geriau kartą pamatyti, nei čia man pliurpti aplink ir ne tiesiai – žiūrim (suprantantiems angliškai):

KLIPAS (spaud i vėps)

Jei pažiūrėjote, tai temų galima ir ne vieną iš jo priskaldyti. Gal todėl jis man irgi patinka.

Šiaip tema apie savigyną, jei dar nepastebėjot. O savigyna – tai dar juk ir tarpusavio santykiai (galop, snukio talžymas yra irgi vienas iš komunikavimo būdų). Šį klipą galima ir per šį požiūrį peržiūrėti darkart.

Kol kas tiek, nes nežinau, kuria tiksliai linkme jums plėstis pagal šį klipą, jei taip nuoširdžiai, tad patys patarkite, kas jums aktualu.

* * *

Kitas įrašas bus jau paskutinis antradienis prieš Kalėdas (nors per Adventą ir buvo rašoma įprastai, bet per Kūčias gal neskaitinėsit, net jei ir nesate katalikais?), todėl, suprantama, tą antradienį jau ateis atpildo atsiskaitymo valanda, juolab, kad ir, tikiuosi (dėl laiko), praeisiu šiandien, kuomet šis įrašas publikuojamas, jau medicininę komisiją vairuotojo pažymėjimui atnaujinti.

Ir dar nacionalinę širdies ir kraujagyslių sistemos patikrą pagal atitinkamą prevencijos programą klimaksiniams diedams – moterims varinis dubuo užsiploja dešimtmečiu vėliau (ne, nejuokauju, tokios nuostatos pagal amžių). Dar reiktų ir antrąją vyrų širdį, anot profesoriaus Danio, prostatą pasitikrinti, bet kol kas jokio kvietimo iš poliklinikos negavau, o negalavimais čia nesiskundžiu, tai gal pakaks tik pirmosios patikrinimo, kad ir ką čia dabar apie urologijas bei proktologijas kikentumėte, zuikučiai.

O dar kitas tradicinis “karatistiškas“ antradienis – jau bus paskutinė metų diena, tai gal turėsik atostogas ir čia po tos savaitės? Aišku, man įrašą iš anksto paruošti nėra sunku (pvz., kokią rytais mankštą darau ir kodėl), bet turėkime formalais šventes ir čia, gerai?

Kaip bebūtų, dabar kol kas apie mergas (žr. klipą aukščiau), kas, kaip sakė toks Kauno betmenas, yra dvasinis penas (a, ne i!).

Reklama

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s