AD: Šaolinis Lietuvoje

Jei kalbam apie kinų kovos menus (ušu), tai čia neabejotinu etalonu visada buvo, yra ir bus vienas menas – Šaolinio vienuolyno kovos menas. Netgi okinaviečiai ir vėliau japonai mokėsi iš kinų, o rimtos jų karate mokyklos vardą norintis įtvirtinti meistras dažnai nepamiršdavęs pridurti, kad šis jo kumštynių menas yra Šaolinio stiliaus – jap. Shorin-ryu. Ir jei stilius kuo nors skirdavęsis nuo konkurento, tai sakydavo, kad “čia irgi Šaolinis, tik ne tas Šaolinis, o čia kitas Šaolinis, kuris arčiau buvo, bet, žinok, čia vis tiek Šaolinis“.

Jei manote, kad dabar su šita painiava pareiškimuose yra jau geriau, tai klystate. Bet nesuklysite dėl vieno – Lietuvoje, o tiksliau, tai Vilniuje, surasti tikrą Šaolin ušu praktikuojantį klubą, kurio instruktoriai kasmet stažuojasi pačiame, tame tikrame, Šaolinyje. Ir praktikuojasi su meistrais, kurie Šaolinio kovos meną ne iš Honkongo filmų kasečių studijavę.

Todėl jums rekomenduoju Tomą ir jo klubą, kurie kviečia baigti vasaros atostogas ir kibti į Šaolinio ušu studijas!

shaolin

Ramia širdimi rekomenduoju, nes mažai kuris žino, kad būtent lietuvių Šaolinio ušu asociacija neturi sau lygių Baltijos šalyse tarp tradicinio ušu entuziastų ir jų klubų. Tiesiog visiems paddielkinams su samaūčkomis (todėl rusiškai, nes iš tos literatūros mokėsi) derėtų čia atvažiuoti ir mokytis pas mus, tai, klausimas, kodėl jums iškart patiems neatėjus, užuot ieškojus žaliasnės žolės anapus tvoros?

Juolab, kad jei bus mažai, tai Tomas jus net nusiųs į tą Šaolinį Kinijoje, surašęs visas schemutes ir davęs visus kontaktus, kur ten kinų disneilendas, o kur mokina malkų pakrauti ne vien fengšui matavimo astralinėmis virgūlėmis būdu (kur vietinės nuodėmingojo pasilinksminimo įstaigos yra, tai jis irgi kaip tikras budistas žino, bet čia ne apie tą kung-fu dabar, jei ką). Kaip ir čia pat vietoje atrinks jums ant pirštų, kur yra susportintas ar parodomasis ušu, o kur tradicija, einanti iš mokytojo į mokytoją, kurią verta studijuoti, ir kaip dar ją verta studijuoti.

Visa informacija apie treniruotes – čia: http://shaolin.lt/kontaktai/

* * *

Primenu, kad reklamą ir informaciją apie klubus talpimu čia savo nuožiūra vien dykai (bet kažkaip daug reklamos čia neaptikot, nes man sunku įtikti?) ir neprisiimu civilinės atsakomybės už piktąjį reklaminės žinutės davėją, jei jums savo klube pasturgalį išspardytų.

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s