Plikledis

Posted: 2013-04-07 in Karate, Skelbimai
Žymos:, , ,

Išėjus iš smuklės pastebėjau, kad plikledis.

Vairavau (toks tad iš manęs gėrėjas, kad ir per sayonara-party tik dvi taureles vyno per visą vakarą tesugebėjau išragauti) atsargiai ir važiavau namo labai labai lėtai, pamiršęs, kad yra greičio pedalas. Plikledis iš tiesų buvo geras alibi pačiam sau, kodėl nelekiu. Ir tegul lenkia šią naktį skubantieji.

Gal kažkam iš klubo draugų šis vakaras buvo alibi grįžti namo taksi, nes negalėsi jau vairuoti, bet, manau, kad priežastis ta pati, kaip ir man. Ir jausmas lygiai kaip mano. Kai kas ir nebeatėjo – kam širdį darkart draskyti?

Kaip našlaičiai dabar. Bobas išvažiuoja. Nebeturim mokytojo.

Niekas jo nebepakeis. Tie reti būsimi seminarai Anglijoje (tiksliau – Velse) ar čia, Bobui atvykus, kompensuos praradimą mažiau, nei vaikui “savaitgalinis tėtis“ po tėvų skyrybų. Guodi save, kad ne gedulas, o širdyje lyja.

Plikledis.

* * *

Pakeliui važiuodamas mąsčiau (“ir man tai patiko!“ – kaip sakoma anekdote). Grįžęs namo, įsijungiau šitą tinklaraštį, prisiminiau slaptažodį, prisijungiau. Atsakiau į pernykščius komentarus. Nupūčiau dulkes, jei taip galima pasakyti.

Gali būti, kad ne tiek reguliariai, bet tinklaraštį atnaujinsiu. Pamenate, ką rašiau pernai paskutiniame (?…) įraše:

Galop, man pačiam patinka labiau studijuoti, nei kažką mokyti. Kviečiu prisijungti – http://www.bobhoniball.lt/

O kam bus įdomios mano pastabos, tas susiras socialiniuose tinkluose, kurie dabar yra svarbesnė komunikacijos priemonė už merdėjančius tinklaraščius ar seniai numirusius specializuotus forumus. Ir karate, priminsiu, yra visų pirma praktikos, o ne pliurpimo menas. Ir nors galėčiau daug rodyti ir demonstruoti, youtube manęs irgi neprikalbinsit. Ateikite verčiau pas Bobą į jo dojo.

Bet Bobas išvažiuoja, ir aš nežinau, kaip ir kas toliau bus su klubu.

Norisi, kad neišsibėgiotų (jis tikrai klubas, kuriame bendraujama, kai žmones jungia bendras pomėgis, o ne šiaip patalpos, kuriose sportuojama), norisi treniruotis ir studijuoti toliau. Čia visų nuomonės sutampa.

Toliau yra tik sutarimo reikalas, kur, mano manymu, lyg ir neginčijamai akivaizdus noras studijuoti (seminarai) pas Bobą ir atestuotis per Bobą. Mokytis yra dar daug ko, o per penkerius metus (kaip laikas bėga!) supranti, kiek galėjai dar daug pasiimti, ir koks esi kvailys, kad to nepadarei.

Va taip visada būna: supranti, ką prarandi, kai prarandi. Šyptelėjau kaip tik dabar – tiesa, liūdnai: pajudėjus nuo smuklės, su manimi kartu važiavo keleivis – per European Hit Radio grojo Passenger – Let Her Go

‘Cause you only need the light when it’s burning low
Only miss the sun when it starts to snow
[…]
Only know you’ve been high when you’re feeling low
Only hate the road when you’re missin’ home

Patys pažiūrėkite, kaip yra dėl Goju-ryu Lietuvoje, jei į mokyklos (stiliaus?) geneologiją atsižvelgus:

 • Romas Navickas (Kaunas), Shindokan federacijos prezidentas. Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Romas Bagdonavičius (Kaunas), Shindokan ir Goju-ryu Jundokan (So Honbu). Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Aivaras Engelaitis (Klaipėda), Goju-ryu Jundokan (So Honbu), Taira kryptis. Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Tomas Šileika (Klaipėda), Goju-ryu Jundokan (So Honbu), Taira kryptis. Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Artūras Vanagas (Vilnius), Goju-ryu Jundokan (Kyokai). Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Simona Honiball (Vilnius), Goju-ryu Jundokan (Kyokai). Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Tomas Dambrauskas (Vilnius), Goju-ryu Jundokan (So Honbu/Kyokai). Goju-ryu per Bob Honiball.
 • Romanas Slesarenko (Vilnius), Goju-ryu Jundokan (So Honbu/Kyokai). Goju-ryu per Bob Honiball.

Aš?… Goju-ryu per Bob Honiball. Tai ar dar reikia komentarų?..

bob

Bob Honiball savo stichijoje – Goju-ryu, kurį aš mėgstu (foto iš vilniuscity.olx.lt)

* * *

Manau, kad sudėsiu savo G+ ir FB įrašus, kurie buvo skirti karate. Reiktų juos dar atkasti, aišku, nes šios socialinių tinklų platformos pasirodė ne tiek ir geros, kai reikia ką nors susirasti archyvuose.

Toks ten, žinote, rašymas – kaip išmetimui. Jau sekančią dieną niekam neįdomu. Net ne dieną – nepraėjus ir valandai, nes tave stebinčiųjų sraute eina jau kitų koks įrašas, ne mažiau svarbus: katukai, va koks klipas, o koks lauke oras, atsižymėjau restorane, LOL dibilai socdemai, palaikink foto – noriu laimėti vibratorių su nuolaida, ir pan.

Čia bent jau per archyvus einant galima kažką įdomaus susirasti. Arba pasinaudoti paieškos langeliu. Arba paspausti žymą prie įrašo ir gauti susijusius pagal temą. Vartyti kaip knygą.

Sveiki sugrįžę.

* * *

Atgaline data pagal jų publikavimą socialiniuose tinkluose yra sudėti šie įrašai (atsidaro atskirame skirtuke arba lange):

Bulšitdo, mano subinė

Sanchin-gata: vartai į…?

Verkia policija, verkia…

Douglas: prisiprašyti į snukį

Hagakure 2.0

Žemaičiai iš Okinavos

Filmas: Kuro-Obi

Kaip rusų moterys muštynėse dalyvavo

Kaip Tauragės policija kariavo prieš ginklus

Pokštininkas

Policija pataria: jei trukdo kaimyno auto… duokite snukin!

Gan Bei: o, ei…

Ernestas Kuckailis: Trispalvio Erelio skrydis

Sveikatos mugė

Lady Gaga… ha-ha-ha!

Piktas kelyje

Probacija?

Kin-geri… toks kin-geri

Reklama
Komentarai
  • Augustas parašė:

   Valio. Sei-I sugrįžo į savo blog’ą. Ir dar su tokiu pundu protingų ir gerų straipsnelių. Prašyčiau nenustoti rašyti į savo blog’ą ir toliau. O dėl Bobo išvykimo užjaučiu. Bet gal ir tai išeis į gerą. Daugiau savarankiškumo Jo mokiniai įgis, išmoks patys studijuoti ir atrasti paslėptąsias Karatė kata prasmes ir t.t.

   P.S. Kad A.Vanagas irgi yra susijęs Bobu, man tai – naujiena (beje, nepasakyčiau, kad nemaloni). Kažkaip galvojau, kad jis turi kažkokius ryšius su Japonija ir iš ten (tiesiogiai) semiasi žinių.

   • seiikan parašė:

    Ačiū už valio! 🙂

    Taip, pažiūrėjau, kad iš G+ ir FB, kaip archyvo talpyklos, naudos yra itin mažai. Tai iš G+ perkėliau (jei kažkas buvo FB, tai net nežiūrėsiu, nors pamenu, kad ne viską dubliavau). Rytojui nuo 9 val. jau bus naujas įrašas – apie saifa-gata, ir ne tik. 😉

    Dėl Vanago, tai jų trijulės konflikto istoriją aš girdėjau iš kelių šaltinių bei vieno iš dalyvių, bet derėtų pridėti gal patį Artūrą, kad paaiškintų, ir dar trečiąjį asmenį – Aivarą Engelaitį. Kažkaip man tas peripetijas ūpo nagrinėti nėra jokio, nes praktiškai Vanagas studijavo tai pas Aivarą (kaip ir Simona – praktiškai, Klaipėda buvo, ir gal dabar lieka vėl, Lietuvos Goju-ryu sostine), tik seminarai ir egzaminus laikė pas Bobą (tuomet ir Aivaras buvo su Bobu vienoje organizacijoje). Man panašu, kad finale Artūras likęs pyktelėjęs ant Bobo, kad taip apie kosminius savo mokymosi ryšius kalba. 🙂 Bet lyg ir su Aivaru susitaikęs. Aivaro santykiai su Bobu dabar gi irgi šiaip sau, matau. Tai dabar taip ironiškai gaunasi, kad tiedu draugauja, o va Bobas – nedorėlis? 😀

    Visas Goju-ryu Lietuvoje yra Jundokan stiliaus ir atėjęs per Bobą. Mano dojo jo foto kabėtų “altoriuje“ po Miyazato.

 1. […] galėtų įeiti, aišku, ir Goju-ryu), ir ne todėl, kad pats važiuočiau ten mokytis karate, kai jau Bobas išvažiuoja (man tas Uechi-ryu baksnojimas pirštais iš anksčiau nežavi, kaip ir Seiyunchin-gata ir […]

 2. Andrius parašė:

  O, sveiki sugrįžę, labai malonu vėl skaityti 🙂

  Andrius

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s