Bulšitdo, mano subinė

Posted: 2013-03-28 in Savigyna
Žymos:

Bu(ll)shi(t)do, my ass ©

* * *

Kai daugeliui karate yra viskas, kuomet koja į galvą spiriama, tai aiškinti apie skirtumą nuo kokio bulšido rings (skamba kaip “statutas aptvaras“ arba “biblija kilimas“) yra beprasmiška.

Tai kaip ir pastarųjų dienų Remigijaus Morkevičiaus, kažkokio ten bulšitinio čempiono, studijavusio tailandietišką boksą (originalas vadinasi muay-thai, bet pas mus praktikuojama švelnesnė versija – euro-thai, kas yra iš tiesų hard-core versija low-kick kick-boxing, jei jums tai ką sako), chuliganiškas išsišokimas buvo iš esmės tokiu visuomenės ir įvertintas, nes kad ir ką prikuria paprastai žurnaliūgos, o čia faktų nenuneigsi.

Tad net nustebino, kad anie nepatingėjo kojeles pamankštinti ir nukėblino pakalbinti anos violence-for-fun šou federacijos vadovą ir buvusį “čempiono“ trenerį, kurie sutartinai pabėdavojo ir atsiribojo nuo visai ne lyrinio herojaus. Pastebėsiu, kad to niekada neįvyksta klasikinėje old skool karate – ten mokytojas atsako už mokinį, net jei tas buvęs (tai nueis ir nudobs arba teismui priduos bent jau), o mokinys greičiau jau nusižudys, nei negarbę užtrauks mokytojui tokiais veiksmais, jei tą dar gerbia – bet tai, ei, ne barbarai gi esam, civilizuotas kraštas, ane?…

Aš ne apie tai. Mane vakar nustebino kai kurie komentatoriai (na, jei žmogus profilyje pozuoja su įvairiomis merginomis, su kuriomis maukia alų, tai gal neturėčiau stebėtis?) ir jų komentarai. Alternatyvus realybės matymas – at the best.

Pasirodo, kad jei tu prisilaki ir išeini į gatvę, o pro tave eina kokia moteris, tai čia visai taip ir nieko tokio čiupti jai už sėdmenų (ar užpakalis ten reiškė džinsų kišenę?). Nežinau, ar Kaune taip jau įprasta, kaip anekdotai pasakoja, bet kad, panašu, reakcija nebuvo žvygaujančiai džiaugsminga.

Tai va, sužinojau, kad yra labai blogai, kai tave po to pavadina kokiu nors gaidžiu, kiaule (šiaip jau, visi vyrai kiaulės, o apsirengti nėra ko, nors spinta pilna, bet reikia atnaujinti prieš pavasarį garderobą, gerai būtų nauji bateliai, o ir rankinukas prie jų; bet visi vyrai vis tiek juk kiaulės – taip kaip ir girtam aišku), chamu, debilu ar kokiu kitu žodeliu, kurių tu už sėdmenų graibymą ir, tikėtina, užkabintų moterų pavadinimą moraliai paklydusiomis lenkiškai, esi nusipelnęs.

Nu kad ne. Tai yra didelis smurto aktas (neišprovokuotas, aha – sėdmenys pačios į čempiono ranką įgludo), todėl dera, kaip “tikram vyrui“ ir kaip išmokė treneriai, o link šlovės ginė sportinės (sic!) federacijos, spirti į galvą, išmušti dantį, ir kad be sąmonės nukristų ant šaligatvio. Čia, reikia suprasti, yra būtinasis reikalingumas (tokia sąvoka BK)?

Bet tuo savigyna gi dar nesibaigia!

Juk jos draugė, kuri už besiginantį čempioną nuo smurto ir galimo kūno sužalojimo yra vyresnė, bei vienos tų “užpuolikių“ nepilnametė dukra yra tikrai didelis grėsmės šaltinis sveikatai. Ir šitam, suprantama, jau joks ringo čempionas, kuriam moterys tiesiog krenta po kojomis jau ir tiesiogine prasme, nepasipriešins – tenka pustyti padus.

Suprantama, šis savigynos veiksmas yra visiškai pateisinamas – gi, kaip sakiau, su vienu užpuoliku susidorojo, bet anie du… ar anos?… O sveikata – brangiausias turtas. Čempionai sportavo – čempionai žino.

Ne, nu tai, aišku gi, kad moteryje slypi velnias – čia jau ir šventieji neatsilaikys prieš šėtonišką trejybę! Bėk, Remyga, bėk! Kad sveiką kailį išneštum. Jei jau čempionas skuodžia, tai ką čia tokio smurto akivaizdoje paprastam mirtingąjam…

Tai va susirenka tokie remyginiai ogrės į krūvelę ir prakruštais savo smegenais, kurių paskirtis yra, matyt, laiku kokio alaus dozę ant jų susipilti, masturbuodami tokių “čempionų“ ir jų poelgių pateisinimo temomis, ir tada tikrai žmogus imi ir suabejoji, kur čia savigyna, kur čia vyriškumas (ne apie tą kitoje rankoje, kur anoje bokalas), kur čia būtinoji gintis ir būtinasis reikalingumas.

Antrąkart (ar būta ir daugiau nuobaudų iki šiol?) pasipriešinimas policijos pareigūnams sulaikant, be abejo, jau domėn neimamas.

remyga

Savigyna, aha (iš assignmentdigitalmarketing.blogspot.com)

O man dėl šios istorijos gėda. Nes įsivaizduoju, kaip kai kurie žmonės mato ir mane, šiek tiek pastudijavusį ne muaythai (ir už pinigus ar garbę nieko jokiame garde kitų pramogai nemušusį), bet klasikinę Okinavos karate Goju-ryu (laikas nuo maždaug 1986 metų nesiskaito, nes svarbu ką, kaip ir kiek).

Ir net neguodžia, kad mes į galvą nespardom (nors taekwondo esu treniravęsis – galiu…), nes kam taip aukštai kojas kiloti – patys suprantate, esmė juk ne tame. Aš net ir čia blokuoju kokį kretiną Justiną ar nuopisą Navaką tam, kad nesiprašytų, dėdami tam didžiules pastangas, įspiriami (matavausi, kaip rašiau – tik virš 300kg spyris, nedaug…) – skirtumo tai jokio, nes, skaityk, jau įspyrei. Gali – vadinasi, smurtautojas.

Bet dabar kol kas taip ir bus: nu tie karatistai – tai va tik girti moterims dantis gatvėje išspardo! Nes karate – tai čia kai spiri į galvą, ar ne?…

Tik kuo čia karate ar savigyna iš viso dėta?

* * *

Papildysiu Andriaus Deltuvo, džk Kauno Batman, pastebėjimu (laisva citata):

Apmaudu, kai dėl vieno besmegenio chuliganiško poelgio yra taip įvertinamas kovos menas, jį praktikuojantys ar netgi visas miestas.

Reklama
Komentarai
 1. […] Bulšitdo, mano subinė […]

 2. Lapinas parašė:

  Na zmogus “alternatyviuose Saolino vienuolynuose“ kazkokiu kitokiu “sliaptu“ ziniu igijo ir specifiniu moraliniu kodeksu buvo apmokytas:) http://www.diena.lt/dienrastis/priedai/sportas/kovotojas-ramybe-atgavo-vienuolyne-272003

  Reisk pranest abatui gyvai (jau uz dvieju savaiciu:), kad Korejoj yra Shaolino vienuolynas nenusipirkes francizes:)

 3. Lapinas parašė:

  Labiau panau, kad isispaude zmogui i atminti “Bloodsport“ artai “bloodsport“2:) ivaizdis retro:)

 4. Lapinas parašė:

  Siaip ,mane komentatoriai irgi papiktino. Net uzsimirsau kad ju toks darbas:) O bandymas reabilituotis visiskai prastas. Panasu i Kirkorovo po “vstala i pasla“:))))

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s