Kaip Tauragės policija kariavo prieš ginklus

Posted: 2012-11-14 in Savigyna
Žymos:, ,

Jėzzzzzau, kaip baisu – Tauragėje policija sulaikė tokį ginklų arsenalą!

Štai, nespėjo Bernatonis į VRMą sugrįžti, o jau akcijos prasideda, ir joks teisingas ministras bei ginklų lobistas Remigijus Šimašius  už akių šitam cirkui nebeužbėgs:
http://www.policija.lt/tvs/v/?acc_id=116&lan_id=lt&sky=58&nau_id=21373

Bet pažiūrim, ką čia turim.

Apatinis peilis – tai kad mano duonrėkis didesnis! Per vidurį esančiu – ne ką prastesnį ir “baisesnį“ nusipirksi bet kurioje žvejų ar sodininkų padargų parduotuvėje. Tai gal tas su išraitymais pirštams bei aprūdijusia (nuo kraujo?) geležte baisesnis, nes turi “kraujo nuleidimo latakus“?

Apie “į pistoletą panašų daiktą“ net (!) su vienu (!!!) šoviniu – tai kalbėti gėda ir patiems pareigūnams. Gal todėl ne veltui likęs makštyje. Vaizduotė piešia baisius vaizdus. Daiktas panašus į šaunamąjį išnyra iš pasąmonės gelmių…

Grind House

Išsiparduodam! (vargšas komivoježierius imigrantas iš kino filmo “Machete“ – foto iš collider.com)

Esu tikras, kad visi, kurių automobiliuose yra dujų įranga, yra gestapininkai. Ir šiaip naciai, jei vairuoja VW markės automobilius (tiesa, subaristai neturėtų irgi džiaugtis, nes jūsų gamintojas Pearl Harbor bombardavimui lėktuvus gamino).

Einu prisiduosiu policijai, nes virtuvinių peilių turiu didesnių, ir net nesurūdijusių, o aštrių, ir, aišku, išbandytų mėsai pjaustyti. Apie dvimkelių colių peilį, kuris panašus į mačetę ir voliojasi kažkur garaže, tai net baisu ir pagalvoti… O aš ten dar ir beisbolo lazdą turiu. Su kaukuole. Garantuotai kaimyną dėl jo mašinos ne vietoje paliekamos pliekti norėjau arba bent jau jo turtą niokoti.

Ir kaip aš įtikinsiu, kad kobudo greta karate praktikuoju, jei rastų nunchaku?…

Ramu, kad neturiu į linksmakotį panašių daiktų arsenale, o tai dar ir už žaginimą bylą keltų. Nors… viagros pamėtėti ir per kratą gali, tai sakys, kad maniakas esu, nes “daiktas panašus į lytinį vyro organą“ kaip ir visada su manimi (kam dar čia smalsu dėl lesbiečių asmens apsaugos?).

Ačiūdiev, kad kai Rugsėjo 11 JAV nutiko, tai persigalvojau ir į lėktuvą neįkroviau katanos iš Vienos (Virdžinijoje). Būtų baisiau, nei Bruce Willis Pulp Fiction.

Einu “daiktus, panašius į ginklus“ paskandinsiu – galima juk pirkti mėsos faršą, o duoną supjaustytą jau parduotuvėje. Nes – šiukštu “ginkluotis“.

P.S. jei laistysiu kokią obelį alyva, nekreipkit dėmesio. Na ir kas, kad nudžius? Už tai šmaiseris nesurūdys.

Reklama
Komentarai
  1. […] Kaip Tauragės policija kariavo prieš ginklus […]

  2. […] žinote, Ukraina ar kokia Tauragė, kaip esu jau čia irgi rašęs, bet galite pataikyti ant tokių profesionalų (ir kuo prastesnis finansavimas, tuo prastesni […]

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s