Lady Gaga… ha-ha-ha!

Vakar savo socialinių tinklų paskyrose jau rašiau apie šį incidentą, kuomet Lady Gaga apsauginiai “neutralizavo“ įkyrų (?) gerbėją.

G+ tema nelabai parūpo (entilektualai godojo filosofines mintis užkaimio sodybose), o va FB gavau labai tokį žavų komplimentą, kuris susivedė į tai, kad geriau aš apie buriavimą rašyčiau, apie kurį išmanau daugiau, nei apie saugumą.

Ką gi, belieka pasidžiaugti, kad jau apie buriavimą išmanau daugiau, nors norėčiau kada išmanyti ir pusę to, kas buvo praeitame gyvenime.

Dabar motyvuosiu, kodėl manau, kad šis incidentas yra total crap, epic fail, and absolutely plain bullshit.

Gyvenimo Stebėtojas  už mane daugiau apie rumunus išmano (veiksmas klipe yra Rumunijoje viešbutyje), bet esu tikras, kad apsauga yra vietinė, ne amerikiečiai. Vien dėl teisinių priežasčių svetimos valstybės piliečiai neturi teisės teikti tų paslaugų. O taip, “per filmus gi rodo“… Realybėje, net kitoje JAV valstijoje gali turėti bėdos. Tad samdė vietinius.

O tie nusprendė pasireklamuoti – kaip gi, juk pačią Lady Gaga saugojo! Galėjo būti dar ir priežastis tame, kad užsiplėšė nepadorią sumą, tai gi reikia “atidirbti“.

Va ir atidirbo – neva, užpuola gerbėjas, o va kaip jie gerai ir šauniai sureagavo!…

Aha, tik kad susidirbo.

Net “užpuolikas, matosi, yra netikras: visi laukia laukia, kur paskirta, o tas pro apsaugą (!) prasmunka į viešbutį ir netrukdomas (duriniam apsauginiui nei vienas raumuo nevirptelėjo – pavydžiu aš tokios profesinės savitvardos!) iš toli lekia su bloknotu (ten kas – mokyklinių atminimų sąsiuvinis?). Bet taip sinchroniškai, kad išlenda tuomet, kai ir Gaga eina. O kai jį parverčia ant žemės – guli sau ramus ir nepypteli. Ir ramiai pasišalina – lygiai taip pat nepyptelėjęs. Nes savo vaidmenį jau atliko.

Nemanau, kad Čeušesku ten juos taip su Securitate užkrušo, kad jie dabar ir į nuolankius civiliokus žūri su nuolankia baime. Priminsiu, iš visų antisovietinių revoliucijų, rumuniškoji buvo kruviniausia – sušaudė diktatorius (mūsiškiai į Antakalnio garbingą smėlio kalnelį įkėlė, kai jau sava mirtimi, bet čia kita diskusija).

“Netikiu!“ – kaip sakė rusų teatro klasikas ir tėvas Stanislavskis. Vaidyba manęs neįtikino.

Bet tai bala jos nematė, dabar žvilgterėkim, kaip susidirbo patys apsauginiai, kurie reklamuojasi po visą pasaulį youtube (aš radau yahoo! naujienuose, klipą iš tūbės įmečiau, nes reklamos neknisa ir nėra diktorių aikčiojančių spygavimų apie “Bad Romance when you hit the floor“).

Sužymiu:

  • VIP Gaga yra P (principal),
  • paskui einantis kūnsargis SAIC (senior agent in charge – aš taip įpratęs, prašom nekibti prie sąvokų),
  • priekinis LA (leading agent).

Žiūrim pagal judėjimo kryptį – LA eina dešiniau P, bet logikos nesuprantu (kaip tyčia čia toji pastatyta filmuojanti kamera kelia grėsmę?), kadangi išėjimas, iš kurio pasirodo “grėsmė“, yra kairiau, ne dešiniau krypčiai, o jis eina akivaizdžiai link dešinių durų.

Toks kordebaletas logiškas, kai SAIC yra priešingoje pusėje (tai gal jis kairiarankis, nors kai vertė “užpuoliką“, tai to nepastebėjau), bet LA turėtų judėti labiau nutolęs ir arčiau galimo grėsmės šaltinio (durų, ne bičo, nes durys yra visada, o bičas – tik surežisuotuose klipuose). Apsnūdęs tas LA bičas. Nes didelis. Nes kai esi didelis, tai tavęs ir taip visi bijo, nu.

Tada jis praeina ir jau nebemato pagrindinių durų, nuo kurių ir taip buvo toliau už saugomą (sic!) P, ir iš kurių pasirodo “užpuolikas“. Ne, nu kam į tas duris žiūrėti, aišku – ten stovi apsauginis, viskas po kontrole, anea? Tai klipe ir matote, kaip jis glebėsčiuoja savo P jau po laiko. Aš Gagą irgi nurėčiau apkabinti, leiskite, ką?…

Ką daro SAIC?

Na, tam jis ir yra čia “glavniausias“ – reaguoja į grėsmę!

T.y. labai ryžtingai palieka (o, dievulėliau…) savo P (ne jis vienas – perimetro apsauginis, spėju, yra viešbutinis, kas yra apsaugos sutaupymas, nes tas pats, kas nieko, tačiau ir LA gi ne P rūpi!).

Atsiprašau, SAIC ryžtingai atakuoja neva-užpuoliką! Nemačiau Rumunijos įstatymų dėl būtinojo reikalingumo, bet čia juo net nekvepia (o principai visame pasaulyje yra vienodi – skiriasi tik įstatymų formuluotės bei įstatymų leidėjo nuomonė, kiek mamos-valstybės reikia piliečiams).

Nes atminimų sąsiuvinis, taip iš toli ir aiškiai matomas, aišku, yra baisiau už bet kokį ginklą. Sakoma, kad baisiau plunksna, nei kardas, ar kaip ten?…

Stebiuosi, kad tiek nenatūraliai daug jėgos panaudota prieš žmogų, kurio viso kūno kalba ir elgesys nedemonstruoja absoliučiai jokios agresijos. Bet čia tik man taip iš šono atrodo, aišku. Tikras apsauginis galėjo juk ir mavašį į maulę įvynioti, o šitas pasinaudojo kitokiu “prijomu“ ir dar paskui gražiai išlaikymą keliu atliko. Žmogui gražiai pasikišant delniukus, kad nespaustų, nors ten instinktyviai išsisukti – juokų darbas, ir tą padarytų bet kuris pasipiktinęs tokiu grubiu elgesiu pilietis (bet tai jie ten Rumunijoje gal visi avelės?). Matyt, ne pirmas kartas?

Visi išsiskirsto. Kažkas paploja. Žavus SPEKTAKLIS.

LA, kaip tikras džentelmenas, išstumia vargšę P miniai pirmą pro duris… Oh, how’s sweet, awww!…

Not.

Jei būsite Rumunijoje ir reiks apsaugos, tai pirmiausia pasidomėkite, kurie saugojo Lady Gaga. Ir rinkitės kitus.

Šios apsaugos vadovo vietoje, tai aš šitą klipą (filmavimas nuo stovo – viskas suderinta, o suderinama paprastai net mineralinio rūšis užkulisiuose, tai apie filmavimą net nekalbu!) slėpčiau kuo giliau, o jie, matyt, bandė viralą dar pasidaryti. Nu nu, sėkmės, aha.

gaga

Oi, Lady Gaga zuikį pagavo, kol apsauginiai vėpsojo! (foto iš jones-aucunachatrequis.blogspot.com)

Bet iš tiesų – verčiau jau aš apie buriavimą rašyčiau. Ypač prisiminant tuoj atsidarysiančio Kempinski Vilnius savininko mimiką, po mano replikos apie tai, ką aš galvoju apie jų VIP numerio saugumą… Čia kita istorija, kurioje viskas išgalvota. Kaip ir šis užpuolikas klipe.

Dieve dieve, koks tu kūdas… Negi sunku suprasti, kad ne ūgis ir raumenys lemia sėkmingos asmens apsaugos darbą?

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s