Treningiuks i anūkėlz

Posted: 2011-04-29 in Karate, Skelbimai
Žymos:, , , ,

Vakar parduotuvėje einant prie kasų pamačiau treninguotą plačią nugarą su užrašu: “Lithuanian Kyokushin Karate“ – “lietuviškoji kiokušin karatė“. Artimesnė kasa buvo laisva, todėl nuėjau ten, o ne sustojau už jo – nors pagunda tokia buvo. Mūsų žvigsniai susitiko – jo smalsus, o mano draugiškai tyrinėjantis.

Treningą vilkėjęs man nepažįstamas. O ir kodėl turėčiau visus pažinti? Bet neiškart suvokiau, kodėl užkliuvau jam aš – negi vieninteliai balti polo marškinėliai taip “šventišką atmosferą“ čia kūrė?

Bet jau kitą akimirką, bekraudamas savo prekes, iškart ir apsižiūrėjau: ogi vilkiu trenerio dovanotuosius su Jundokan emblema!

“Anūkėlis…“ – pagalvojau apie jo emblemą. Kaip bebūtų, Kyokushinkai yra “tėvo“ Goju-kai ir “motinos“ Shotokan meilės vaisius, tad Goju-ryu yra šiojo senelis (pagal tėvo liniją, nes su kuo ten dar motina davėsi, pradedant siamiečiais ir baigiant korėjiečiais – giminėje pletkinti neįprasta). Aišku, galima formaliai žiūrėti, kad Jundokan ar Shoreikan yra tokie patys Goju-ryu vaikai, kaip ir minėtasis Goju-kai arba iš Shorin-ryu atsiradęs Shotokan, tačiau kartų geneologijos tai vis tiek nekeičia.

Nežinau, ką jis pagalvojo, bet gal nieko nešvankaus su rusiška kryptimi į Peru miestelį Nahui arba Okinavos sostinę Naha. O ir “anūkėliu“ jam mano atžvilgiu, aišku, būti neišeina – jis bent dešimtmečiu už mane vyresnis, jei ne daugiau. Išėjus mūsų kryptys išsiskyrė – ir aš dar žvilgsniu palydėjau Kanku emblemą, tolstančią link naujų daugiabučių kvartalo.

Paklausite, tai kokia šio įrašo mintis?

Ogi jokia. Arba: gerai, kad ir Lietuvoje yra karate mokyklų pasirinkimas. Ne itin rėksminga ir įvairi ta puokštė, bet kiekvienas ras širdžiai mielą, nors tai ir nereiškia, kad klubas (dojo) bus prie pat namų.

Ir kad jau prasidėjo navigacijos sezonas, tai aš atsimosuoju su savo skaitytojais iki rudens. Osu!

Reklama
Komentarai

Leave your comment here

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s